| kittiecat a întrebat:

vara trecuta am vazut un baiat tare simpatic care isi face o casa in zona unde locuiesc eu.
A venit de multe ori aici si mi-am dat seama ca imi place foarte mult de el, dar nu stiu nimic despre el.
De cate ori a venit la casa in constructie am incercat sa vorbesc cu el, dar imi era rusine.
Daca il mai vad ce ar trebui sa fac? Dau funda la cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Inainte ca sentimentele tale sa o ia razna, incearca sa afli cat mai multe despre el.Are iubita, sotie? Ce simti tu pentru el poate fi numita simpatie deocamdata, nu poti sa placi mult un om pana nu il cunosti cu adevarat.
Desi nu sunt de parere ca femeia trebuie sa faca primul pas, in cazul de fata ar trebui sa fii putin mai indrazneata ca sa afli cat mai multe despre el.Intra in vorba cu el fara sa fii insa prea insistenta.Il poti saluta pentru inceput si ii poti adresa banala intrebare "ce mai faci?". Daca e interesat de tine ar trebui ca el sa continue discutia, daca nu, asta e!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai esti sigura ca el va fi proprietarul casei? In primul rand poate e doar un muncitor in santier, 2º nu zic de rau dar poate fi un nenorocit de om si 3º poate are iubita. Tu intra la taclale cu el si vezi ce iese

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cred ca ar trebui mai intai sa-l cunosti si sa-i depistezi caracterul. Numai aspectul fizic nu duce intotdeauna la o relatie fericita. Incearca sa afli daca are si frumusete sufleteasca. Eu cred ca este mult mai importanta. Daca il mai intalnesti incearca sa conversezi cu el, dar intr-un mod finut, pentru ca sa nu se sperie si sa adopte atitudinea retragerii. Dar in discutiile pe care le ai, va trebui sa fi un bun observator. Bafta!

| kittiecat explică:

Mersii de raspunsuri:* imi sunt de ajutor, si stiu tyana ca nu fata trebuie sa faca primul pas, iar el este chiar genul meu de baiat dupa aspectul fizic. daca o sa am ocazia sa il cunosc mai bine o sa-mi dau seama daca il plac si dupa comportament, si daca ma place si el.happy

| kittiecat explică:

Pentru lceman: nu e muncitor pentru ca e un baiat pot sa spun fitos sh a vnt cu ai lui de multe ori.Insa in privinta ca el ar fi proprietarul casei nu sunt sigura dar din moment ce a vnt de multe ori asta ma face sa cred ca este, si iubita habar n`am daca are...mrs de raspuns:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l sa-si ridice casa intii.