| Angell0 a întrebat:

Voi vă excitați când faceți sex oral? Vă creează plăcere acel sentiment când vi se întărește penisul la voi în gură? Vă place gustul natural al penisului? Vă rog să răspundeți sincer și să nu vă emoționați deoarece este o întrebare absolut normală happy

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Serios, Tom si Jerry, mai lasa-ne. Deja o dai in obsedat dubios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti am mai zis sa ti faci o iubita, dar tu...nimic. daca ti ai face una, ai putea sa o intrebi chestii de genul...chestii absolut normalewinking

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Daca este normala. Intreaba-o pe mama ta. Ca sigur a luat-o doar in gura cand te-a facut happy