| Mihaella_2562 a întrebat:

vreau niste statusuri de viata, dragoste, si dezamagire.Va rog mult! Dau fundita

Răspuns Câştigător
| # Soranna :x a răspuns:

» " O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte… 1000 de ganduri in 2 cuvinte! "
» " Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "
» " Esti un trandafir crescut in inima mea. Promit sa devin apa, aer, pamant ca sa nu te ofilesti, dar tu promiti sa infloresti doar pentru mine? TE IUBESC! "
» " Cand sinceritatea ochilor tai va parcurge aceste randuri, te rog opreste`te din tot ce te retine si gandeste-te la mine. TE IUBESC! "
» " Distanta ne desparte si totusi ne apropie? raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc, totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau… "
» " Trandafir rosu inchis te iubeste cine-a scris, dar as vrea ca cititorul sa iubeasca scriitorul…"
» " As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "
» " Acum cand apa ne desparte Desfac pasii clatinati de clipe Ce ne mangaiau simturi ispitite
» " Daca vei sta pe gandurii si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti va raspune :sa lupti, sa speri si sa iubesti… "
» " As vrea sa fiu zapada, sa ma topesc pe trupul tau, sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor ca si si pe pamant exista raiul! "
FUNDA?batting eyelashes

19 răspunsuri:
| Vadik a răspuns:

Iti scriu un mesaj de dragoste in Limba Rusa si til traduc in Romana! Foarte tare mi-a placut! foarte!

Мальчик подарил девочке 101 розу( 100 настоящих и одну искусственную) и сказал: " Я буду любить тебя, пока последняя роза не завянет!"

Un baiat a cadonat unei fete un buchet de 101 de trandafiri (100 naturali si unul artificial) Si a spus: O sa te iubesc pina atunci cind ultimul trandafir se va ofili!

Sper ca e pe placul tau! (Alege in ce limba doresti sa il pui la status big grin )
PA

| mihaibrasov a răspuns:

Mi-e somn dar noah.tot ma gandesc la tine.

| galcionak a răspuns:

Iubirea poate fi tradata in orice clipa chiar cind esti cel(a) mai fericit(a)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hotule, iti mai aduci aminte cand plangeai, hotule, iti jurai ca nu ma parasesti dar ma minteai, hotule, asa mi-ai facut mereu ti-ai batut jod de mine si nu e bine, pentru tine am renuntat la minesigh
Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba.
Cel nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul
As` vrea sa fiu o picatura de ploaie chiar daca as trai putin macar as fii pentru o zi fericita si apoi as muri linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigur ca daca iubesti cu adevarat, nu ai nevoi de statusuri primite din partea altor utilizatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Значит жизнь игра, говорите? так дайте мне сценарий, а то я вот не знаю что мне дальше делать!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc pacat ca tu nu vezi aceasta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probleme au fost si sunt, in seama nu le lua.VIata nu este roz, e asa cum este ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochisorii caprui fura inima orici vrei so furi sh pe-a mea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am sperat sa te-ntalnesc, Si sa-ti spun ca te iubesc, Tu esti puisorul meu, Te voi adora mereu. Te voi iubi la nesfarsit, Tu esti tot ce mi-am dorit, Visul meu e-adevarat, Tu esti tot ce am visat."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreabama pe mini te ajut cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wwww.statusuri de diferite.md

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damio dar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubinesc te vreau

| Claudiaeredit a răspuns:

* Tatal tau sigur e mafiot pentru ca tu esti o bomba.
* Hey sexy, drink pepsy?
* Prea dulce ca sa fiu light
* Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *

| Leaderrr a răspuns:

Gasesti foarte multe statusuri pe acest site http://statusuri-viata.com

| AnnabelaS a răspuns:

,,Миллионы стараются заглянуть нам в душу,но лишь единицы имеют незначительные шансы попасть в сердце...,,
,, Мужчина хочет самую красивую, сексуальную, эффектную, интересную, и чтоб ее никто не видел и она сидела дома...,,
,, мои чувства-они мои.ты их не поймёшь. никто не разберёт тот бардак что у меня и в голове и в сердце. но там есть ты... есть...,,
FundiTsa?