| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa aflu daca un baiat ma place. la inceput el a vrut sa ma cunoasca, o saptamana am vb cu el in fieqare zi dar apoi a din ce in ce mai rar. eu am inceput sa il plaq dar nu stiu cum sa aflu daca ma place. eu am 13 ani, el 14 si nu suntem la acceasi scoala.plzzzz plzz ajutati-ma sunt disperata...

11 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Da ti intalnire cu el.Scoate l la o mica plimbare prin parc.
Dupa gesturi, privire, dupa comportament iti poti da seama de ceea ce simte el.
Daca nu, ia tu initiativa si fa primul pas.
mult succes

| Yoana a răspuns:

am intrebat o prietena care il cunoaste si i-a zis ca sunt dragutzzza doar ata

| Yoana a răspuns:

Pai i-a zis la o prietena ca sunt dragutzza

| Yoana a răspuns:

Pai i-a zis la o prietena ca sunt dragutzza doar atat

| Yoana a răspuns:

Pai i-a zis la o prietena ca sunt draguta doar atat. mai vreau pareri. multumesc

| angelinthedark a răspuns:

Hoooo ce ter disperi asa? Ce esti asa disperata? Nu mai sunt baieti, tocmai ala? Lasa fata ca nu trebuie sa te disperi in halu` asta, las-o mai moale!

| ralucagld a răspuns:

Poti incerca sa-l abordezi pe messenger.consider ca e mult mai usor sa-ti exprimi sentimentele virtual decat face to face. ia-l usor. da-i de inteles ca tu il placi si ca ai vrea sa stii ce simte el in legatura cu tine. poate vei primi o veste buna.succes:*

| ralucagld a răspuns:

Am mai raspuns o data la intrebarea ta dar vad ca nu a aparut rasp meu.incearca sa-l abordezi pe messenger daca ai id lui si spune-i ca il placi si ca ai vrea sa afli ce simte si el in legatura cu tine.:*

| ralucagld a răspuns:

Draguta e un inceput bun.incearca sa afli raspunsul la o intrebare de gen : si-ar dori sa aiba o relatie cu tine? faptul ca te considera draguta oricum nu te incalzeste cu nimic

| deea9707 a răspuns:

Pai imprieteneste cu unul din cei mai buni prieteni si pune-l sa intrebe dk te place sau intreaba-l uh, sau incearca sa-l faci gelos...

| Guliutsu a răspuns:

Salut diutzza! Ca sa vezi daca te place trebuie sa incepi din nou sa vb cu el si atunci o sa vezi cum iti raspunde, si alte chestii! Mai intii de toate trebuie sa afli daca ii place de cineva! Poti chiar tu sa-l intrebi mai pe inconjor! Poti sa-l intrebi prerea lui despre tine! si raspunsurile lui o sa-ti dea de inteles! Succes! Pysy!happy