| Gygylika a întrebat:

Buna,vreau să întreb si eu ceva foarte serios,atunci când ai sex oral prietenului tau ce da întâmplă dacă ai făcut chestia asta fără să ai contact sexual cu el eu fiind virgina si nu am altceva cu el,va rog din tot sufletul să răspundeți foarte serios si fara sa râdeți, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Ce sa se intample? Ai facut sex oral inainte sa faceti vanilla sex, nu schimba cu nimic situatia. laughing pana nu aveti contact sexual propriu-zis, tot virgina ramai.winking

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Facand sex oral nu poti ramane insarcinata, dar poti lua o boala cu transmitere sexuala precum: SIDA (HIV), Sifilis, HPV, clamidia, gonoreea samd.
Astea se iau si cand faci oral si cand faci sex cu penetrare!

Cat despre "virgina", poate mai esti tu nedeflorata, dar pura nu mai poti fii.
S-a dus naibii virginitatea ta, din punct de vedere religios, esti deja pacatoasa, daca asta voiai sa aflii.

| mihai69 a răspuns:

De ce nu găsesc și eu așa o prietenă?!?

| Emilian65 a răspuns:

In urma unui sex oral, ramai tot virgina.

| AlexDFY a răspuns:

Nu se intampla nimic, nu ramai gravida, inca mai esti virgina iar in cel mai rau caz, ai luat o boala cu transmitere sexuala, intreaba l pe prietenul tau.

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Nu se intampla nimic.
Ramai virginalaughing

Răspuns utilizator avertizat