| Monstrul a întrebat:

Buna,
Vreau sa-mi incep viata sexuala dar sufar de ejaculare precoce.
Am auzit ca prezevativele durex mutual pleasure ar ajuta[ se zice ca incetinesc ejacularea si grabesc orgasmul la femei]
Le-ati incercat? Ajuta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o minciuna, are aceleasi efecte ca restul prezervativelor.

| dydyyyy a răspuns:

Ai grija ca eu le-am gasit intepate.sa te uiti cu atentie la ele inainte

| Medema a răspuns:

Esti culmea ma omule se vede ca esti nipohondru laughing0 boala asta apare doar la persoanele intre 18 si 54 de ani si iti dai seama daca o ai doar cand o faci intelegi? Stai linistit, dar cum ti-ai dat seama ca o ai?

| LineGuide a răspuns:

Nu are legatura marca sau subgenul de prezervativ pe care il utilizezi, sunt alte metode prin care poti reusi sa invingi ejacularea precoce, dar mai bine le cauti singur pe internet.
Mult noroc!

| VreauMiere a răspuns:

Incearca Durex Performa.