| sweetgirlroxy a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti si mie daca baiatul asta despre care va povestesc ii place de mine. Eu vorbesc cu fratele lui, dar el nu se intelege cu frasu bine, si face tot posibilul sa ne desparta, acum 2 zile mi-a spus va iubitul meu a fost cu una si nu e adevarat, imi trimite in fiecare zi mesaje ca sa ma bag cu el si sal las p frasu, ca cica ma yubeste si tot felul de chestii, ajutati-ma... funda+vot.mersi

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Nu cred ca simte ceva pentru tine...cred ca vrea doar sa te desparta de fratele lui si faza ca te iubeste este doar un pretext.

2 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ce frumos te vrajeste... oare o sa cazi in plasa?

| Sicmao a răspuns:

În primul rând mulţumesc lui Dumnezeu că am putut să înţeleg ce-ai scris tu aici, în al doilea rând : eşti proastăăăăă şi în ultimul rând eu zic că indiferent dacă fra-su te place sau nu tu ar trebui să rămâi cu primul.Acum faci ce vrei dar nu uita de abecedar da?