| jeans a întrebat:

Bună, vreau sa te intreb ceva. Mi am bagat tot degetul in vagin dar nu m a durut cand il bagam ci cand il scoteam dar nu rau. doar foarte putin, nu am mai insistat. Nu mi a curs sange nimic. M am uitat in oglinda si totul e acoperit doar cand il despică in doua se vede gaura... mai sunt virgina?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da. Virginitatea o pierzi doar atunci când ai primul contact sexual (deci când în vaginul tău intră un penis, nu un deget).

| Alcyon a răspuns:

Normal ca mai esti virgina. Dezvirginarea presupune un act sexual cu un baiat, nu cu propriul deget. Ai grija sa te speli bine pe maini daca mai ai astfel de curiozitati, ca poti face infectii vaginale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce descrii, da.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Stai linistita, virginitatea ti-o pierzi abia in urma unui contact sexual.

| 德尼莎 a răspuns:

Stai putin tu ai incercat sa te dezvirginezi singura?!

Daca ai incercat nu ai reusit deoarece ca sa te dezvirginezi trebuie eliminat tot Himen-ul.

| DoarSteff a răspuns:

Am auzit intr-o seara pe la 23:20 cam asa pe la o emisiune (Un Show Pacatos) ca poti sa verifici singura daca mai esti sau nu virgina. E ceva legat de o bila... Mda, tu stii mai bine presupun laughing. Oricum presupun ca mai esti.