| Radu_Alexx_2000 a întrebat:

Bună, vreau să vă întreb daca e o rusine ca la vârsta de 18 ani în august 19 ani sa fii încă virgin? Si cum ar trebui sa îmi încep viata sexuală cu o fată virgină la fel ca mine?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e dar nu mai ai sanse mari sa gasesti una in ambalajul original. Au fost luate de altii, un vechi prieten a rabdat pana la 35 de ani virgin si tot spera la iubirea vietii nu a gasit si a platit o curva sa i.o traga

| Adry05 a răspuns:

De ce ar fi rușine? E mai fain să aștepți și să ai parte de o experiență de care să-ți amintești cu drag decât să știi că prima dată ai făcut-o cu vreo târfă

| RAY a răspuns:

Ca barbat sa spui ca esti virgin este o rusine Alex, dar asta nu inseamna ca nu poti avea iubita, nu trebuie una virgina, una sincera, serioasa, matura, hotarata, conteaza cel mai mult personalitatea daca vorbim de o relatie, dar e viata ta tu faci ce vrei tu

| Emilian65 a răspuns:

Nu iti face probleme ca esti virgin la varsta asta. Nu esti singurul virgin la varsta de 19 ani. Sunt multi ca tine. In ceea ce priveste inceperea vietii sexuale, doar tu si iubita ta hotatati cand si cum va fi.

| Plato a răspuns:

Rusine in fata cui? A cui problema este ca esti tu virgin?
Virginitatea nu e o povara, nu e o problema, nu e o boala, prietene. Nu exista "prea tarziu", exista doar "prea devreme".
O pierzi cand intalnesti persoana aceea speciala. Nu conteaza virgina sau nu.

| Crackman a răspuns:

Nu este nimic rusinos.
De preferat mda este sa gasesti una cu putina mai multa experienta. Merge si 2 virgini dar o sa vezi cat ne nasol este startul

| Yurisa a răspuns:

Viata unei persoane inseamna mai mult decat sa ti-o bagi intr-o gaura. Nu lasa asta sa te defineasca

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Trebuie sa-ti incepi viata sexuala atunci cand te simti pregatit.
Nu-ti recomand cu o virgina, deoarece fiind amandoi nepriceputi, se pot intampla accidente.

Răspuns utilizator avertizat
| Spartacus12345 a răspuns:

Sunt si persoane de 30 ani care n-au facut-o asa ca la tine nu e neaparat o problema.
Daca o faci tot cu o virgina, nu trebuie sa iti fie asa de frica pentru ca nici ea nu e experta si invatati impreuna. Dar daca o faci cu o fata care a mai facut sex si cu altii poate fi o problema pentru ca ea are experienta iar tu habar nu ai ce trebuie sa faci si nu cred ca vrei sa te faci de ras.