| Rosa a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ceva. aseara am avut primul contact sexual neprotejat de cand am nascut. Iau anti conceptionale sunt la 11 pilula deci sunt sau nu protejata?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Esti protejata!

| Papusik a răspuns:

Da, esti protejata.
Anticonceptionalele isi fac efectu la aproximativ 2-3 zile de cand ai inceput sa iei pilulele.

| cosmin21 a răspuns:

Buhaha ma bufneste rasu, din poza ta imi dau seama ca ai peste 20 de ani si pui intrebari penibile aici, si uite cine iti da sfaturi " Diana" care nu cred ca are mai mult de 14 ani rolling on the floor

| luiza a răspuns:

In mod normal da, esti protejata! pilula incepe sa isi faca efectul dupa a 2 pastila de cand incepi sa le iei!

| Diiiidi a răspuns:

Da