| bby a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe povesti de dragoste, prietenie... orice love struck

3 răspunsuri:
| Stefania96dfg a răspuns:

Era inceputul al doilea semestru de clasa a5a.In clasa a venit un nou baiat, arata suuuuuuuper si se comporta la fel.Cam toate fetele il placeau dar el nu le dadea atentie.Lui ii palcea de o anumita fata.Aceea era foarte frumoasa si desteapta, dar o prostuta si-a incercat norocul cu acel baiat.S-a imprietenit cu el, sau apropiat din ce in ce mai mult pana cand au devenit ffffffff buni prieteni.Problema era ca si el s-a indragostit de ea, dar nu i-a spus.
De 8 martie i-a cerut fetei (prima) sa fie impreuna cu el, iar ea a acceptat.A ramas la fel de bun prieten cu cealalta, doar ca cea cu care era impreuna era oarte geloasa pe timpul petrecut de cei doi prieteni impreuna. Intr-o zi una din prietenele fetei( a doua fata) a strigat in gura mare ca ea il pacea pe baiat.Prietena lui actuala (atunci) a innebunit de furie, dar nici cealalta nu s-a dat mai prejos. Dupa un fel de bataie(cearta) ea a ramas cu baiatul, pe cand prostuta nu mai avea nici baiatul, dar nici prietenia acestuia. Dupa un timp cei doi s-au despartit, dar nu a vrut sa mai pastreze nici o legatura cu vechea prietena care la placut asa de mult. Acum dupa mult timp, el abia daca o mai saluta, din cei mai buni prieteni, acum sunt dusmani si de cate ori se vad la scoala incep sa se injure.
Asta e povestea mea (eu find prostuta laughing.Am spus prostuta pentru ca nu ar fi trebuit niciodata sa incerc sa ii despart, aa mi-am pierdut unul din prieteni. Nu e cea mai reusita poveste scris, dartraita, doare

| OtyZambirici a răspuns:

Otiliahotescu este idul meu. Iti zic pe mess.