| GabrielleTheRealQueen a întrebat:

Vreau si eu niste porecle pentru baietihappy. Dar sa nu fie dinalea gen."traficantu". porecle sau alinturi.straight face[scuze categoria:-%]

Răspuns Câştigător
| DCSHOE a răspuns:

Violatoru' smug

5 răspunsuri:
| szergiu a răspuns:

Ufo. pampi. Jonny. ursulets. puiu. tzucu.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cioaka, Messi, Mouse, Aliba, Buty, Meme, Lucica fara frica laughing

| adrianadi97 a răspuns:

Pai poti incerca Pikky,Ziper,Morris,Yano, Zoom, Moose sau laughing))e simplu

| anuta_9218 a răspuns:

Sincer si eu ma gandesc la aceeasi intrebare si de fete daca se poate...dar cum ai zis si tu fara briliantul sau magnificul.din astea mai trasnitelaughing