| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau si eu sa va intreb cv... daca un baiat se masturbeaza sau i se face un blow job mai ramne virgin? ma roade curiozitatealaughingpentru ca prietenul meu spune ca era virgin cand a facut-o cu mine si ca a avut dureri... dar chestia e ca acum un an si ceva cineva "i-a supt-o"ca sa zic asalaughing si nu stiu daca sa-l cred sau nu ca a fost virgin...chestia e ca avea 19 ani cand a facut-o cu mine si tocmai asta ma mira.:ca un baiat la 19 ani ink mai este virginsurprise... vreau pareri sfaturi, ...tot ce se poate...

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Adica se masturbeaza, i s-a facut blow job, dar n-a intrat inca in nici un vagin?! Desi cam greu de crezut, se poate! si se mai poate considera virgin, in sensul strict, de a nu fi penetrat clasic - inca! - un vagin... (oare i-e frica sa intre in Pestera Fermecata?!)...

Stefan
| Stefan a răspuns:

De ce esti asa mirata, ce o fata daca e virgina la 19 ani e o problema! Totul e posibil, trebuie sa avem incredere unii fata de altii.

| emi a răspuns:

Eu cred personal, ca starea sexuala a fiecaruia depinde la fel de mult si de starea psihica a fiecaruia.
Adica vreau sa zic ca chiar daca himenul tau nu este rupt dupa ce ai dus la bun sfarsit un act sexual, pentru mine nu esti virgina; nu esti pentru ca mintea, conceptiile tale si mentalitatea ta numai este virgina...asa ca depinde ce vrei sa fi virgina...sau sa poti spune ca esti virgina.

| maxQ a răspuns:

Virginitatea inseamna ca acea persoana nu a intretinut nici un fel de raport sexual pana la momentul acela. Dar virginitatea "fizica" daca pot sa ii spun asa poate aparea si in urma masturbarii sau unui blow-job.Deci presupunand ca te referi la cea fizica...Nu ai cum sa iti dai seama daca era virgin sau nu... Dar la virginitate in adevaratul sens al cuvantului el numai era daca sa masturbat sau daca i-a fost facut un blow-job.

| Instinkt a răspuns:

Pana penisu nu intra in vagin esti virgin

| utzuman2006 a răspuns:

Virginitate ca stare de fapt presupune conform dex-ului o insusire a cuiva care nu a avut niciodată relații sexuale, ori blow-job-ul este in sine o relatie sexuala ( nepotrivita cum ii spunea Bill Clinton rolling on the floor )
Insa unii pot interpreta ca virginitatea se pierde doar prin actul sexual propriu-zis...
In concluzie : e o problema de interpretare...

| Danutz_8401 a răspuns:

Adeseori da...nu mai este virgin dar depinde cat si cum face...

| antonelk a răspuns:

Si eu am un amic ce ii virgin si are 18 ani.cand aude de fifiloanca laughing) scuzati expresia i frica mai bine pleaca.si nu`i gay sau din alea

| mikella a răspuns:

E posibil sa fi fost virgin,

| dolyan a răspuns:

:-)) mai nou si pe fete le intereseaza daca suntem virgini! orice minune tine 3 zile...trebuia sa vina si ziua asta :-))

| leonard_3221 a răspuns:

Nu e de mirare happy cunosc baieti prieteni de ai mei au 20, 22 anii. si sunt virgin acum depinde si de personalitatea fiecarui baiat happy. nu e ceva normal sa te dezvirginezi "ca baiat" masturbandute. daca ti-a spus ca a fost virgin si ca l-a durut. ti s-a parut un incepator? daca nu cumva ai fost si tu virginahee hee

Răspuns utilizator avertizat