Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2607077intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
15 Apr
SATI 356.147AFISARI
157.775VIZITE
130.365V. UNICI
12 Februarie 2011
danutssa_2124 intreaba:

.`Buna! Vreau si eu statusuri de dragoste, prietenie, tristete etc.nu prea conteaza genul. orice! Numai sa fie lungi si frumoase!:*:*Va pup si aveti grija de voi!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    12 Februarie 2011 23:11
    Gabi_1362 a răspuns:

♥ Pun amintiri pe foaie, parcă timpul s.a oprit, rănile mă dor, de când ne.am despărțit! happy
    ♥ Te.am iubit, însă totul este scrum, nu pot schimba nimic, e prea târziu acum...
    ♥ Cred în basme și destin, dar văd paharul gol și.atunci când este plin.
    ♥ Cu toate că poate regretele sunt prea târzii, ele totuși nu există, aștept să mai revii.
    ♥Aș vrea să pot să spun doar un simplu "te iubesc", aș vrea să poți să mă ierți atunci când greșesc...
    ♥ O poză într.un sertar, o icoană pentru mine, au fost multe nopți senine, dar au rămas puține.
    ♥ Am în bibliotecă o carte ce scrie așa : "Nu.l iubi daca nu te iubește!".
    ♥ A trecut ceva timp de când la piept nu te mai simt, și când spun că te iubesc, chiar nu mint! happy
    ♥ Adu.ți aminte prin tot ce am trecut împreună, adu.ți aminte cât de mult ne doream o viață bună.
    ♥ Chiar așa de greu era? Nu mai puteai rămâne. Fără griji ai plecat, m.ai lăsat singură pe lume.
    ♥ La bine și rău, am fost împreună mereu.
    ♥ Îmi e dor de clipele cu tine, într.o scară, când de la adăpost priveam ploile de vară.
    ♥ Mă rog, să zicem c.aș putea să înțeleg, dar n.aș putea să mă întorc dacă n.am unde să plec! happy
    ♥ Nu pot altfel. Sincer aș fi altfel, dar nu vreau să fiu pentru nimeni vreun fel de model.
    ♥ Timpul vindecă tot, nu pot să mă întorc...
    ♥ Dar văd că n.a contat și timpul trece, acum normal că văd totul la rece! happy
    ♥ O altă întâmplare, un alt an în calendar, o altă povestire de spus la un pahar.
    ♥ Nu mai pot! Iar trebuie să fug de tot! rolling eyes
    ♥ Nu.i nimic, mergi mai departe, nu.ți iei tu, nu.ți face nimeni parte!
    ♥ Dupa ploaie nu vine întotdeauna soare, din viața asta pleci un oarecare.
    ♥ În lumea asta în care toți își văd de ale lor, și dacă ași fi dentist nu ma.și uita în gura lor!
    ♥ Doar tu mă scoți din minți și nu mai vreau, nu știu, nu înțeleg de ce mai stau!;-s
    ♥ Iubesc sau te urăsc,...

• 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 12 Februarie 2011 23:09
    FataCuOchiiCaprui a răspuns:
    Uite blogul meu. Am status de mai multe genuri. Sper sa-ti placa:
    http://statusuripttoti.blogspot.com/
  • 12 Februarie 2011 23:16
    Blooo a răspuns:
    Daca ai 90-60-90 nu mai sunt busy!
    Am praf in ochi pentru artisti, praf in nas pentru rockeristi, praf de pusca pentru manelisti, te fac praf daca mai misti!
    Daca vezi pe cineva fara zambet da-i unul de al tau.
    Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus, te-as iubi!
    Ma baiatule! Stai linistit... tu te credeai smecherit? cand spuneai ca ma iubeai laughing) nici pe tine nu te credeai na...eu te-am placut, nu stii ce fata ai pierdut!
    Pe hartia unei nopti de mai... se prabusesc in vers cinci nori de lacrimi, o inocenta amintire si-un zambet sincer ce a fost si nu se mai intoarce.
  • 12 Februarie 2011 23:13
    adrydulke a răspuns:
    Eu de aici iau statusuri si chiar is ffoloitoare http://www.statusuri.ro/