| Lonelygirl a întrebat:

Va rog sa imi dati si mie un sfat happy
Imi place de un baiat si cred ca si el ma place, dar cand l-a intrebat o amica a spus ca sunt prea fitoasa ceea ce nu este adevarat. Ce sa fac? sa ii spun ca eu il plac?straight face
ajutati`ma va rog happy

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Buna, nu trebuie neaparat sa ii spui ca il placi, problema este ca asa te vede el "fitoasa" probabil din cauza ca nu ati comunicat deloc (tu si el), incearca sa purtati o discutie (sa fiti mai multi in gasca)si vezi cum decurge dupa care o sa isi de'a seama ca nu esti chiar asa fitoasa cum crede happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da dar in acelasi timp sa ii zici ca nu esti fitoasa si alte din astealaughing

| alexutza7791 a răspuns:

Da

| valia_7151 a răspuns:

Pai de unde stii tu ca si el te place?