| anonim_4396 a întrebat:

Buna you! Eu sunt in clasa a 12a, iar unui baiat din clasa a 10a îi place de mine si vrea sa fim impreuna! Prietenele mele imi spun ca este prea mic! Ce sa fac?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce crezi ca femeile bogate, mai in varsta, isi iau barbati tineri? Barbatii "pica" mai repede. E si o vorba dar nu ti-o pot spune aici.

| GrigoreVarlam a răspuns:

Dacă îl placi şi tu, nu văd care ar fi problema. E simplu, decizia trebuie să o iei tu, nu prietenele tale sau utilizatorii de pe TPU!

| neutrino a răspuns:

Lasa-l sa mai creasca. Tu te oferi tuturor celora care le place de tine?

| aXy99 a răspuns:

Daca si tu il placi, nu vad de ce n-ar merge o astfel de relatie. Merita sa-ncerci.

| grab a răspuns:

Ce sa faci?
sa te hotarasti daca si tu il placi la fel de mult.
lasa ce zic fetele... daca tie ti se pare un tip care te merita, go for it!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi ce e de capul lui intai. nu te lua dupa inteligentele alea. decat unu mai mare ca tine si un idiot complet, mai bine unu mai mic care are si ceva in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să-ţi asculţi inimioara. ''Ea'' ce zice?
''Lumea'' are obiceiul să decidă în numele tău, ceea ce e complet eronat.
Eşti suficient de matură încât să iei o decizie şi să ştii ce îţi doreşti, sau mă-nşel? happy

| 00V3n0M00 a răspuns:

Pai,daca tu nu simti nimic pentru el ti-as spune sa-l ignori total, dar cada il placi faci poti sa fi cu el sau nu, varsta nu conteaza.