| rozsalinda a întrebat:

zilele trecute am fost la o cabana cu iubitul si i-am facut oral... dupa ceva timp a ejaculat pe el si pe pieptul meu, dupa vreo jumatate de ora ce am stat unu in bratele celuilalt am mers sa facem dus, eu am ramas cu boxeri pe mine, sunt sanse sa ajunga sperma la mine in vagin? Va rog seriozitate!sad

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu.

| neutrino a răspuns:

Daca inca nu te-ai spalat bine, sunt sanse.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nicio sansa.Nici chiar atat de usor nu este!

| Alcyon a răspuns:

N-ai cum sa ramai insarcinata facand sex oral.

| Mussette a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-am oferi seriozitatea pe care ai cerut-o, te-am jigni.

| Fernando9Torres a răspuns:

Nu,daca nu te-o penetrat in vagin(si nu o ejaculat acolo) nu exista sanse sa ramai insarcinata....deci nu, nu esti insarcinata!

| Ezeru a răspuns:

Nu exista nici un risc daca penetrare nu a avut loc.

| 1cristian1990 a răspuns:

NUUU! Si mai documenteaza-te in legatua cu viata sexuala! Ce intrebare e asta>?

| Phini a răspuns:

Ma doare capul. normal ca nu, ce doamne, ca doar nu te-a imbaiat? 0. o
Ce varsta zici ca ai?