| DumitruParaschives a întrebat:

Acum o zi am fost cu prietena mea la mine acasa. Am intrat in camera, am stins lumina, ne-am pus in pat si am inceput sa ne sarutam senzual. In timpul acesta ma jucam cu sanii ei si pot spune ca am fost destul de brutal... La un moment dat am auzit un fasait, ceva a curs din san iar prietena mea a iesit din camera tipand. Am mers dupa ea dar ea deja fugise afara din casa si a plecat. Intrebarea mea este: Daca strangi o fata prea tare de sani, se pot sparge? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Miihaa a răspuns:

Fanteziic

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca avea silicoane, tot ce-i posibil. Dragută povestea.

| Emilian65 a răspuns:

Acel fasait de care vorbesti este din cauza ca avea silicoare si la stragerea facuta de tine s-au spart.

| Oana92 a răspuns:

Da, orice chestie gonflabila se poate sparge daca o strangi prea tare.

| vocea a răspuns:

Nu frate nu se sparg nu sunt baloane e ca si cum te-ar strange cineva de piept pe tine doar te doare rau

| RedBull69 a răspuns:

Poate sa faca cancer la san desteptule...
Daca esti asa obsedat sexual invata si tu sa fii mai calm da daca avea silicioane s-a spart siliconul ala acum du-te dupa fata si vezi ce sa întamplat.

| DumitruParaschives explică:

Nu avea silicoane... Chiar trebuie sa stiu

| valentin54 a răspuns:

Sau poate ai violato cand erai beat