| Eddy1995 a întrebat:

am 14 ani iar penisul nu sa marit deloc, adica il ca la 4-6 ani. tin sa precizez ca mi-a crescut par pubian si la sub-brat, ce trebuie sa fac oare trebuie sa mai astept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie sa mai astepti, dupa varsta de 16 ani incepe. Pana la 18 tot o sa iti creasca laughing

| neutrino a răspuns:

Tunde-ti parul si tine-ti prietenul sub o buna observatie inca un timp, un an, doi. Sa mergi la un medic ar fi totusi cea mai buna solutie.

| Emilian65 a răspuns:

Fii optimist si ai incredere in el ca va creste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul pubian nu creste acolo laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu mai astepta, mai degraba da timpul inapoi!

Răspuns utilizator avertizat
| Eddy1995 explică:

Deci un raspuns cat mai concret?

| Bluescorpion a răspuns:

Nu trebuie sa mergi cât mai rapid la un medic asta daca nu vrei sa fii ținta tuturor glumelor proaste mai tarziu