Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2742971intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
31 Aug
SATI 257.277AFISARI
115.358VIZITE
101.787V. UNICI
12 Martie 2009
saly intreaba:

Buna ziua, am gasit pe net un aparat de marit penisul(pro-extender) si as vrea sa stiu daca da rezultate.trebuie consultat un medic anume pentru a-l folosi? multumesc

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    15 Martie 2009 15:12
    otypa a răspuns:

Nu neaparat trebuie dar cel mai bine ar fi sa consulti un medic. dupa parerea mea

• 9 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 12 Martie 2009 22:44
    PsihoSex a răspuns:
    Omule, ogoaie-te si da de citeste la mine ca am mai raspunde 2 ori in extenso, la asa ceva! Insista si executa corect, si cu feeling sirabdare + TANDRETE MAXIMA! preludiul, si e ok, daca ea nu are una alta, si tu te strofoci aiurea`n stufaris... Mai adauga un pahar devin k lumea, lasa-l sa-si faca efectul, si BAFTA! Lasa prostiile, adu-ti aminte ce zice folcloru`, sau iar rugam fetele sa-ti aminteasca... cu marimea si veselia?!
  • 13 Martie 2009 00:16
    carla a răspuns:
    No comment!
  • 12 Martie 2009 16:54
    beba a răspuns:
    Buna.nu posed peniswinkingdar cu siguranta va trebui sa consulti un medic caruia sa ii ceri sfatul, asta in cazul in care nu doresti sa apara probleme mai grave si sa nu-l mai ai deloc nici pe actualulhappy. Lasa rusinea si mergi la medic, orice ''minune'' are si efecte secundare, sa nu zici niciodata, niciodata.
  • 12 Martie 2009 21:39
    Simon a răspuns:
    Chiar ai nevoie de asa ceva, nu serios, revino-ti!
  • 12 Martie 2009 21:58
    cristian a răspuns:
    Trebuie neaparat sa consulti un medic.
    Multa sanatate si la mai mare.
  • 12 Martie 2009 18:18
    Raspuns anonim:
    Ai vrea ca sexul masculin sa ajunga de la intrarea in vagin pina la uterul femeii? Sau trebuie sa ramina la dimensiunile lui normale.
  • 12 Martie 2009 21:03
    Raspuns anonim:
    Da rezultate mai ales la femei
  • 26 Martie 2009 23:57
    Raspuns anonim:
    Tapa
  • 9 Decembrie 2010 15:13
    Raspuns anonim:
    Eu folosesc un extender de 2 luni si da rezultate, trebuie sa ai rabdare.