Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2901330intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
26 Apr
SATI 299.043AFISARI
150.063VIZITE
132.572V. UNICI

Buna ziua, am gasit pe net un aparat de marit penisul(pro-extender) si as vrea sa stiu daca da rezultate.trebuie consultat un medic anume pentru a-l folosi? multumesc

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Nu neaparat trebuie dar cel mai bine ar fi sa consulti un medic. dupa parerea mea

• 9 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Omule, ogoaie-te si da de citeste la mine ca am mai raspunde 2 ori in extenso, la asa ceva! Insista si executa corect, si cu feeling sirabdare + TANDRETE MAXIMA! preludiul, si e ok, daca ea nu are una alta, si tu te strofoci aiurea`n stufaris... Mai adauga un pahar devin k lumea, lasa-l sa-si faca efectul, si BAFTA! Lasa prostiile, adu-ti aminte ce zice folcloru`, sau iar rugam fetele sa-ti aminteasca... cu marimea si veselia?!
  • a răspuns:
    No comment!
  • a răspuns:
    Buna.nu posed peniswinkingdar cu siguranta va trebui sa consulti un medic caruia sa ii ceri sfatul, asta in cazul in care nu doresti sa apara probleme mai grave si sa nu-l mai ai deloc nici pe actualulhappy. Lasa rusinea si mergi la medic, orice ''minune'' are si efecte secundare, sa nu zici niciodata, niciodata.
  • a răspuns:
    Chiar ai nevoie de asa ceva, nu serios, revino-ti!
  • a răspuns:
    Trebuie neaparat sa consulti un medic.
    Multa sanatate si la mai mare.
  • Raspuns anonim:
    Ai vrea ca sexul masculin sa ajunga de la intrarea in vagin pina la uterul femeii? Sau trebuie sa ramina la dimensiunile lui normale.
  • Raspuns anonim:
    Da rezultate mai ales la femei
  • Raspuns anonim:
    Tapa
  • Raspuns anonim:
    Eu folosesc un extender de 2 luni si da rezultate, trebuie sa ai rabdare.