| randunica696969 a întrebat:

am o mica problema am 13 ani si pensiul meu in stare erecta are dimesiunea de 6 cm! ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mleonte81 a răspuns:

Faci sport ca sa mentii circulatia sangelui prin corp {inclusiv penis}, te alimentezi sanatos:evita junk food, sau grasimea in exces {grasimile sanatoase sunt benefice}. Eviti masturbarea si filmele porno neaparat.Nu-ti fa idei sa incerci asa zise "tehnici de marire a penisului", suplimente, dispozitive {produc mai mult efecte negative}.

Iti recomand ceva complet natural si fara riscuri:
Crema Man1 Man Oil
booster capsulues
Mast Mood Oil

Neaparata adauga alimentatiei:
solmon,seminte chia,unt arahide,carne curcan,carne vita cu grasime redusa, lapte, un ou zilnic, whole grains, fructe, legume si 2l apa zilnic, hidratarea e importanta. Daca prezinti alergie sau intoleranta la lactoza eviti firesc.
Pentru cremele respective vorbesti cu parintii sau astepti pana la 15 ani macar.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu te mai trezesti inainte lui

| mihai69 a răspuns:

Păi ce ai vrea să faci?! joacă-te cu el, că sigur mai crește!

| Emilian65 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Lasa-l sa creasca.

| Robi1444 a răspuns:

Sa te joci cu puta in nisip la varsta ta.

| emmaemilia a răspuns:

Ai rabdare, ai abia 13 ani, lace te astepti?

| Crf22 a răspuns:

Doamne. Ce se va alege de pamanul asta? Tie de asta iti arde ma la 13 ani?

| randunica696969 explică:

Doresc sa mentionez ca este si nedecalotata.o mica lipitura o impiedica

| randunica696969 explică:

Mentionez ca este si nedecalotata! o pielota lipita o impiedica sa faca asta

| randunica696969 explică:

Mentionez ca este si nedecalotata! o pielita lipita o impiedica sa faca asta