| catalinCata92 a întrebat:

Am o problema cu erectia.nustiu ce sa fac si ce sa iau...de o perioada buna de timp nu se mai "scoala" la maxim, inainte sa patesc asa am vrut sa o fac cu o fata si cand sa o " bag" sa inmuit.Ajutati-maa cu un sfat ce sa iau sau ce sa fac... fara viagra. Multumesc

12 răspunsuri:
| KraddyQ a răspuns:

E posibil sa te fi masturbat mai des, nu e o rusine asta.

| catalinCata92 explică (pentru KraddyQ):

Nici asta... nu ma excit deloc sa spun asa. Chiar am citit pe internet ca "posibil sa te fii masturbat mai des" si am facut pauza dar tot nimic

| corbulalbrosu a răspuns:

Erectia se realizeaza cu ajutorul sangelui pompat de inima in cantitate mai mare deci ar putea fi eventuale probleme de circulatie a sangelui.Sau o afectiune a sistemului de valve care retin sangele in corpii cavernosi din penis, deci se impune o vizita la un medic urolog, cardiolog sau psiholog.

| catalinCata92 explică (pentru corbulalbrosu):

Deocamdata nu as vrea sa merg... poate rezolv fara vizita la medic...

| Emilian65 a răspuns:

Nu trebuie sa iei nimic. Inainte de a face sex, excitati-va amandoi si cand sunteti excitati la maxim treceti la actiune.

| catalinCata92 explică (pentru Emilian65):

Exact asa fac si am patit o data asa. m-am descurajat... si poate si asta este cauza

| k4Zy a răspuns:

Incearca sa faci cat mai multa miscare.Te ajuta in toate domenile.

| catalinCata92 explică (pentru k4Zy):

Fac sala...ma gandesc ca poate am luat si ceva pentru sala si asta sa fie problema...

| k4Zy a răspuns (pentru catalinCata92):

Da, ai putea lua in considerare si acest facotor, deoarece au mai fost cazuri de acest gen, suplimentele au si efecte negative...

| catalinCata92 explică (pentru k4Zy):

Bag eu ceva...am auzit ceva de brânca ursului ma poate ajuta.ce ziceti?

| HiTman08 a răspuns:

Poate fi vorba si de o impotenta.

| catalinCata92 explică (pentru HiTman08):

Si cum pot sa o rezolv?