| ConstantinGheorghe20 a întrebat:

Bună ziua, am și eu o întrebare, dupa ce am ejaculat afara din vagin, iar după l-am scos(prezervativul), am sters penisul cu șervețel și dupa am pus altul și am continuat. Are ce sa se intample? Dacă am atins unul dintre noi zona vaginala? Daca aveam sperma pe mâna, noi ștergându-ne cu șervețel uscat?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa atingi "zona vaginala", odata ce aceea este 100% in interiorul femeii. Acolo ai putut sa o atingi cu penisul, dar ai spus ca avea prezervativ pe el in ambele ocazii, deci nu exista sanse sa ajunga sperma in vagin de pe mana sau un servetel de hartie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic.

| Emilian65 a răspuns:

Nu se intampla nimic periculos.

| cristimihailov a răspuns:

Boss, tu chiar trebuie sa citesti putina anatomie. Chiar e necesar.

| Crackman a răspuns:

Nu

| GouDidodino a răspuns:

Nu are nici pe dracu