| Elena212000 a întrebat:

Am si eu o intrebare, sunt foarte ingrijorata. Ieri si alaltaieri am intretinut relatii sexuale neprotejat dar nu a ejaculat in interior. (Ciclul menstrual este regulat, iar ultimul meu ciclu a fost pe data de 27 ianuarie). De azi noapte am dureri foarte mari in partea unde se afla apendicele si de acolo mi se trage durerea in spate in zona rinichiilor. Intrebarea mea este ca acesta nu este un semn ca am ramas insarcinata (adica s-a fecundat ovulul)!? Sunt foarte ingrijorata...

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu a ejaculării în tine, nu poți fi gravidă.

| Sebyy220104 a răspuns:

Nu stai calma așa este la inceput după vreo luna o să te obișnuiești și nu o să mai ai dureri așa a fost și prietena mea