| AlinaStoian98 a întrebat:

am si eu o nelamurire care ma ingrijoreaza si raspunsul d-voastra ma mai linisteste...
Eu cu prietenul meu avem un an de cand suntem impreuna si ne-am gandit sa incep primul contact sexual, el mi-a bagat penisul( nu tot)in vagin, pentru un timp de 30sec sau 1 min, tin sa mentionez ca nu a ejaculat deloc si in plus avea prezervativ pus, si nici nu s-a rupt, dupa 10-15 secunde a inceput sa imi curga sange din vagin si ma ingrijorasem si nu am mai facut nimic dupa ce am vazut ca, curge sange... virgina nu mai sunt nu? dar intrebarea este: sunt sanse sa raman insarcinata dupa ce am zis mai sus? avea pe penis prezervativ, acesta nu s-a rupt, si nici macar nu a ejaculat deloc, pentru ca doar m-i l-a bagat pentru 30 sec sau chiar 1 min si a inceput sa imi curga sange. Va rog sa imi spuneti daca mai sunt virgina si daca nu, sa imi spuneti daca pot sa raman insarcinata ca sunt foarte ingrijorata din cauza asta... desi nu cred ca are cum sa raman..VA MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1.- Din clipa in care un penis real penetreaza vaginul unei fete/femei, chiar daca nu se realizeaza deflorarea adica lezarea/ruperea himenului se considera ca persoana respectiva si-a pierdut virginitatea. 2. - Prezervativul are rolul de a nu permite patrunderea in vaginul femeii a spermei barbatului. In lipsa spermei este IMPOSIBIL sa ramai insarcinata. Te poti linisti definitiv.Pa,pa,

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Virgina nu mai esti, iar de sarcina nu poate fi vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti virgina, dar stai linistita ca nu ramai insarcinata. happy

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu mai esti virgina, cauza sangerarii a fost ruperea himenului. Si sa-ti raspuns la intrebare nu, nu esti insarcinata atata timp cat v-ati protejat.

| ThePuffy a răspuns:

Nu mai esti virgina, dar nici insarcinata nu esti.

| ciuflea a răspuns:

Nu mai esti virgina, dar insarcinata nu ai ramas

| AlinaStoian98 explică:

Va multumesc frumos, m-am mai linistit dupa ce am vazut raspunsurile voastre, Va multumesc