| paramet a întrebat:

.am si eu o problema cu erectia, am 21 de ani si pana acum nu am avut aceasta problema..adica nu mai am pofta de sex si nu imi mai pot tine erectia tare ca pana acum si nu stiu ce sa fac..toata aceasta problema a inceput acum cateva luni, iar pana atunci nu am avut nici o problema.Toata acesta probleme cred ca sunt din cauza ca am cosnsumat steroizi si droguri cv timp an urma? de vreo 9 luni de zile nu mai consum asa ceva doar fumez si tot nu imi revin cum am fost..Va rog ajutati-ma ca sunt disperat si nu stiu ce sa mai fac si unde sa merg, sau ce ar trebui sa fac.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la medic sa te rezolve

| Drolja a răspuns:

Nu m-ai întâlnit pe mine. happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate sunt efectele steroizilor care afecteaza potenta si au o actiune nefasta asupra organismului (care se pare) deoarece afecteaza glandele endocrine.Erectia este rezultatul excitatiei care determina o pompare de sange sub presiune in corpii cavernosi ai penisului.Acest lucru se realizeaza doar in cazul unui organism in care inima si circulatia sangvina sunt foarte bune neafectate de droguri si fumat. Pentru a reusi sa ai o viata sexuala sanatoasa si realizata cu succes este obligatorie renuntarea la toate viciile de pana in prezent.Succes.

| neutrino a răspuns:

Noi nu te putem ajuta decat cu un sfat: mergi urgent la medic!

| Lawliet14 a răspuns:

Pai renunta la fumat, mananca sanatos si fa sport! Si vezi atunci daca nu se schimba ceva.

| pufulescu a răspuns:

De unde scoti raspunsurile astea de coma?
rolling on the floor rolling on the floor

| Drolja a răspuns (pentru pufulescu):

Sunt o fată bună. big grin

| pufulescu a răspuns:

Asta am observat;-), ma intrebam de unde inspiratia pentru glume. Chiar am ras, si ti-am votat unele raspunsuri.

| Xpressurself a răspuns:

Masturbat excesiv, mancare proasta si multa, fumatul si drogurile, lipsa de curaj si lenea sunt cauzele depresiilor si a lipsei de libido.