| croissant a întrebat:

Buna ziua, am cunoscut acum 3 saptamani un baiat. Imi place asa putin de el, i-am cunoscut familia par de treaba. Insa problema e ca el este din Olt iar eu din Buc. Mai vine in Buc doar daca il trimite cei de la munca. Stau si ma gandesc daca oare mai merita sa incerc... As dori sa port o discutie cat mai deschisa cu el. Voi ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Încercarea moarte n are asa spune un proverb.

1 răspuns:
| Gheorghe199217629871 a răspuns:

Trebuie sa ai simtzul gaurii si sa tintesti unde nimeresti 卑爾根比耶羅卑爾根 GoogleTranslate.en/卑爾根比耶羅