| Ionuț39382 a întrebat:

As dori sa va pun o intrebare, daca imi permiteți!
Astăzi am stat cu iubita mea care este virgină și eu eram in lenjerie, iar ea tot în lenjerie, însă doar in partea din spate, iar in partea din față avea o pereche subțire de pantaloni însă nu mai stiu exact cum a fost fiindcă era intuneric! Cu alte cuvinte, am mimat un act sexual, prin haine, să zic așa, iar din pacate, eu am ejaculat de două ori! Boxerii mei erau umezi în două părți! As dori sa va intreb, este posibil ca ea să rămână însărcinată din cauza unei astfel de chestii infantile? Pot trece spermatozoizii prin două perechi de lenjerie? Există un asemenea risc?
Cand a ajuns acasă, mi-a zis ca intre uter și spate, avea o dunguliță a unui lichid incolor, iar mai jos de uter, un lichid alb, de care zicea ca sigur îi aparține! Unii zic ca spermatozoizii trec prin haine însă sunt foarte îngrijorat în acest sens.
Așadar, am motive sa imi fac griji? Iar daca da, cum ar trebui să procedez pentru a evita o asemenea problemă, din cauza unui "joc" din asta?
Vă mulțumesc!
Ofer funda celui mai rapid și concret răspuns!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1.),, Pot trece spermatozoizii prin două perechi de lenjerie? Există un asemenea risc?''
Posibilitatea exista insa probabilitatea de a si trece efectiv lichidul spermatic prin 2 lenjerii este foarte mica, dar NU si cu totul imposibila.
2.),,Așadar, am motive sa imi fac griji? Iar daca da, cum ar trebui să procedez pentru a evita o asemenea problemă, din cauza. unui "joc" din asta?'
Motive de ingrijorare in cazul precizat, pot sa apara si sa existe, insa NUMAI in cazul in care joaca voastra sexuala, a avut loc in una din zilele PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual.
Pentru informarea ta corecta trebuie sa stii si sa intelegi ca sarcina NU se poate forma ORICAND, ORICUM sau din ORICE. Sarcina se poate forma NUMAI /DOAR in cazul in care femeia este in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual, si in una sau in toate cele 4-5 zile fertile ajunge si intra SPERMA AUTENTICA in vagin. In restul celorlalte 18-20 de zile care NU fac parte din perioada fertila, NU se poate forma sarcina chiar daca sperma este ejaculata/ajunge in vagin. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prin haine NU se poate ramane gravida!
Ce ati facut voi nici nu se poate numii, fiind doar o masturbare prin haine, asadar imposibil sa ramana fata insarcinata.
Ca fata sa ramana gravida trebuie sa indeplineasca 2 conditii:
1. sa aiba sex vaginal cu un penis
2. sa fie in perioada fertila

| OctavianSps a răspuns:

Cred ca glumesti. De doua ori...
Anyway stai linistit nu exista absolut niciun risc sansele fiind infime. Probabil ce ti-a descris ea era ori transpiratie ori o secretie ce ii apartinea tot ei. Poti sa respiri usurat.