| CasaFostar a întrebat:

Cum pot sa im dau seama daca o fata iubeste pe cineva?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Citesti in ochii ei povestea inimii ei.

| SkyPilot a răspuns:

Pe cel pe care il iubeste il priveste altfel decat pe ceilalti, se insufleteste, zambeste mai mult, face acele gesturi de atras atentia pe care le fac fetele, gen aranjat parul.

| DanielVălean a răspuns:

Prin comportament fata de persoana respectiva.

| ViatacuLouie a răspuns:

Din privire se citesc mai multe decat ti-ai imaginat.

| 010101012 a răspuns:

Uite niste moduri mai ciudate, poate nu atat de evidente ca cineva este atras de altcineva http://youtube.com/watch?v=jrgKD8Q-tng

| Monster10 a răspuns:

Ea te ignora de obicei, nu gaseste subiect de conversatie si pare stranie.In alte cazuri, iti atrage atentie prea multa, depinde si de persoana