| sharya a întrebat:

De multa vreme am niste scurgeri galbui, nu am observat vreun miros la ea, totusi foarte rar am anumite mancarimi.Am urmat un tratament care nu ma scapat de scurgeri asa ca mi s-au dat de facut niste analize.Dupa ce am luat rezultatele pe fisa scria "absenta flora microbiana patogena".Doctorita nu este in oras momentan. Aveti vreo ide e ce ar putea fi? multumesc

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura optiune valabila este aceea de a astepta revenirea medicului tau curant. In cazul in care medicul respectiv lipseste o perioada mai mare si problemele tale nu se amelioreaza sau chiar se agraveaza, adreseaza-te unei alt medic ginecolog caruia sa-i prezinti aceste rezultate. Multa sanatate.