| anonim_4396 a întrebat:

o sa trec direct la subiect.imi place o fata.Pana aici e bine. Dar se intampla sa fie cu mine in clasa si se intampla ca eu sa mai fi avut o relatie cu aceea fata acum ceva timp. dupa ce ne-am despartit nu am mai vorbit o perioada dar dupa aproxmativ 2 saptamani eram din nou buni prieteni si parea ca ne indreptam catre o a doua relatie dar a aparut o problema. cel mai bun prieten al meu care este in aceiasi clasa cu mine s-a indragostit de aceeiasi fata.Cand vorbeste cu mine o vad mai timida si se roseste dar ea mereu cand sunt cu el vine in preajma si si flirteza cu el.Intrebarea este : Incearca sa ma faca pe mine gelos ca sa ma intor la ea sau oare ei ii place de el sau de amandoi?

Răspuns Câştigător
| Dollicious a răspuns:

Nu, nu si nu!happy
Daca este timida fata de tine si se roseste, e clar ca de tine ii place!happy
Cu prietenul tau este mai indrazneata tocmai pentru ca nu simte nimic pentru el, ti se pare tie doar ca flirteaza cu el! Crede-ma, si eu sunt la fel!batting eyelashes

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca tine si la tine dar mai mult ar vrea sa fie cu prietenu tau, daca incerca sa te faca gelos se comporta mai,, salbatic,, cu prietenu tau

| victorsogepola a răspuns:

Schimba te pe baieti frate e mai bine