| alinutz911 a întrebat:

Buna ziua TPU! Acum 3 luni m am despartit de prietena mea si de atunci,am o anumita repulsie fata de anumite lucruri care le am vazut la ea,de exemplu nu imi mai plac tipul ei de chiloti preferati.De cand ne am despartit nu mai am libidou aproape de loc, cum fac sa scap de asta?

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Caută-ți alta.

2 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai daca nu iti mai plac chilotii ei, propun sa nu ii mai porti si sa ii inapoiezi fetei, spalati desigur.

| Staind a răspuns:

Pai nu trebuie' sa-ti placa tie chilotii ei preferati, ea ii poarta. Sau ii imprumuti pe ascuns? Poti sa ne zici daca e, nu te stie nimeni.