| razvanpaun77 a întrebat:

Bună ziua TPU.Am o problemă jenantă. Când mă duc la mama în camera ei, mi se scoală când o văd pe mama în chiloţi şi mă xcit şi vreau să scap de această tentaţie.Ce să fac? DAU FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa bati la usa inainte de a intra. Sau sa o anunti ca ai dori sa intri in camera ei, fiindca mai mult ca sigur ca procedand astfel de mai multe ori isi va da seama care este adevaratul motiv a respectivei atentionari. big grin

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai duce in camera la mama ta cand este in chiloti.

| andreigameru23 a răspuns:

Oooooo

| andreigameru23 a răspuns:

Bravo vere

| IoanaPrim2 a răspuns:

Probabil esti la varsta in care ti se scoala des si uneori fara motiv