| BaNkAi a întrebat:

Buna ziua TPU, am si eu o mica problema, nu este tocmai o problema dar sunt chiar curios de ce se intampla asta sau daca sa mai intamplat si la altii.
Deci, cand am inceput actul sexual cu o fata (indiferent care, am observat mai acum cateva zile ce se intampla), imi apare o iritatie pe piept pana pe la umeri (bubite mici si rosii) in timpul actului sexual, dupa ce se termina, dupa 5-10 minute dispar. La inceput credeam ca sunt de la prezervative, dar intr-o zi am zis sa ma masturbez sa fiu sigur ca nu este o iritatie din exterior, si mi-au aparut si atunci. Stie cineva de la ce poate fi? Nu prea am timp sa ma duc la doctor, lucrez + ca ma duc si la facultate...
Astept raspuns, va multumesc.

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E posibil să fii alergic. Dar e greu de spus... la ce!?! Singurele modificări care apar în corpul tău sunt puls accelerat, tensiune crescută, ceva mai multă transpirație (dar nu în exces). Cam la fel ar fi și în cazul unei încălziri ușoare (alergare). Încearcă și asta și dacă e același rezultat... tot la medic trebuie să ajungi. Dacă e deranjant. Dacă nu, și mai ales dacă nu se agravează - ignoră.

| Emilian65 a răspuns:

In cazul tau, mergi de urgenta la medic si explica-i fenomenul. Nu mi s-a intamplat mie asa ceva si nici nu am auzit un caz asemanator tie.

| SkyPilot a răspuns:

Cel mai probabil ai o alergie.

| peperonies a răspuns:

Cred ca esti alergic la femei.

| frostxtq a răspuns:

Ar trebui sa iti faci timp pentru un consult, e vorba de sanatatea ta. Poate fi alergie la ceva, sau sa fie pe baza hormonala.

| NoName0x0 a răspuns:

Pare a fi ceva hormonal. Fa.ti timp fiindca este vorba de sanatatea si viitorul tau si consulta un medic! happy

| trixiiie a răspuns:

Alergie la activitate sexuală de orice fel.
Devino abstient laughing.

Nu mă puteam abține.
Mergi la un medic... Personal, nu am mai auzit de așa ceva. sad

| BaNkAi explică (pentru trixiiie):

Sti si tu ca este imposibil sa faci abstienta de la sex laughing... multumesc happy

| SkyPilot a răspuns (pentru trixiiie):

Exista tot felul de ciudatenii. Eu am mancarimi toata ziua daca ating o panza de paianjen.