| TheUndertaker a întrebat:

vreau sa joc gta sa-mp pe windows 7 si nu ma lasa, dau ca sa joc, si nu imi apare si mie normal, imi apare intai o imagine alba pe urma sau start si cand dau start el se incarca si pe urma se blocheaza (intotdeauna) si pe urma imi apare o pagina mica in care imi scrie; SA-MP An exception occured... SA-MP has crashed. the error report has been generated below...Using the 'Report Crash' button will submit a crash report that will help us to fix this problem in future versions. Eu vam scris ce mia aratat in casuta aia! Si pe urma mi-a dat SA-MP 0.3C-R3 Exception At Address; 0x004C683B pe urma mai scria Registers; EAX; 0X00000000 (mi-a dat multe numere, dar fiecare erau separate) si pe urma a mai fost Srack care si el a venit cu vreo enspemii de numere ex; +0000; 0x0022F62C 0x005B7C9C 0x00000124 0x00B73EC8 (eu v-am dat decat unu, dar daca vi-le dadeam pe toate faceam scurt la mana! Dau FUNDA celui sau celei ma aranjaza la jocul asta si imi cer scuze ca nu am scris corect dar ma enerveaza jocul asta, de un am ma tot chinui la el dau nu am intrebat niciiodata pe TPU, ACUM AS VREA UN RASPUNS LUNG SI CASTIGATOR, MULTUMESC, BUNA ZIUA! iMI CER SCUZE CA AM PUS INTREBAREA LA CATEGORIA DRAGOSTE SI SEX DAR AM PUS-O PT CA VREAU RASPUNSUL REPEDE!

1 răspuns:
| anto22 a răspuns:

Ia gta pentru x64