| alinutsayo a întrebat:

vreau si eu cateva sfaturi care sa ma ajute sa ma imprietenesc mai repede cu mama lui... avem un an impreuma, ea a fost plecata si nu vreau sa il dezamagesc. happy

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Nu e nevoie să te împrietenești cu mama lui. De altfel, cred că nici nu prea ai șanse.
Fă lucrurile în așa fel încât să nu o deranjeze, nu s-o facă să te iubească.

4 răspunsuri:
| madalinamadu a răspuns:

Respectă-i băiatul şi asta sigur o va încânta. Ai putea să îi faci cadou o floare sau o cutie cu ciocolată dacă şti că este o persoană deschisă, dar nu te strădui prea mult că va da urât.

| alinutsayo explică:

Impreuna*

| alinutsayo explică:

Ok,multumesc frumos happy