| doriansirbu a întrebat:

Bunq ziua, vreau ca eu si prietena mea sa facem duș impreună. Puteti va rog sa-mi spune-ti cum ar trebui sa procedez sau ce sa fac ca prietenei mele sa se simta bine? Va rog niste sfaturi bune.

Răspuns Câştigător
| ychigo a răspuns:

Ar trebui ca tu sa mai faci un duș înainte si apoi sa faceți împreună, iar ca sa se simtă bine faceți-o si în duș dacă n-ati avut ocazia. Succes!

| doriansirbu explică (pentru ychigo):

Mai mult m-am referit la comportament adica nu stiu ce sa fac si cum sa reactionez

| ychigo a răspuns (pentru doriansirbu):

Lasi apa sa curgă, va mângâiați, sărutați, lasă-ti imaginația sa se desfășoare! Succes!

7 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Dai drumul la apa

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa se simta bine este ca amandoi sa fiti relaxati si lipsiti de orice gand rau.

| MidnightR a răspuns:

Iti trebuie sampon, burete si gel de dus.
Sper sa aveti loc si va urez bafta!

| EmanuelKant a răspuns:

O cureti de jeg sa vezi ce bine se simte si ea curata...

| doriansirbu explică:

Vreau sa stiu cum sa ma comport si cum sa reactionez