| ticu a întrebat:

C simte o fata cand este penetrata?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Aiurea placere, daca este virgina, ci mai degraba durere si usturime si chiar daca nu este virgina, la penetrare nu simte nimic daca nu o face din dragoste si cu vointa ei, placerea se simte in timpul desfasurarii actului sexual si in incheierea acestuia, dar iti trebuie multa documentare si experienta, ca sa stii, ce trebuie sa se intample si sa simti.

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu exista o mare diferenta intre "prima data" la fete si "prima data" la baieti. Si pentru unii si pentru altii se potriveste foarte bine proverbul "Cum iti asterni asa dormi". Daca te pregatesti si stii cat mai multe despre sex atunci va fi foarte bine. Daca te arunci in sex ca intr-un bazin fara sa te gandesti daca stii sau nu sa inoti, ai toate sansele sa o patesti.

| irina20 a răspuns:

Placere, cred ca cam aceeas pe care o simte si un barbat.

| Frogie a răspuns:

Placere, logic! laughing

| adi4ever a răspuns:

Penetrata, unde?

| cretzufinish a răspuns:

Presiune, placere si tot ce incepe cu "p" laughing

| ina88 a răspuns:

Pfuuu...asta da intrebare cu o gramada de raspunsi: placere, durere, usturime, nimic... laughing)

| 4you a răspuns:

La inceput daca e virgina o doare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Periuta, ce altceva sa simta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mormaila, esti baiat, nu?

| Ralf71 a răspuns:

Cred ca este in al noulea cer de fericire pentru ca ii place sa fie penetrata.