| anonim_4396 a întrebat:

Ca baiat, cum iti dai seama cand o fata isi da drumu/se termina/are orgasm in timpul actului?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Conform studiilor, 70% dintre femei mimeaza orgasmul cel putin o data in viata lor. Exista de obicei doua motive pentru aceasta. Primul dintre ele este acela ca partenerul stie ca nu este capabil sa iti ofere un orgasm, si atunci prelungeste foarte mult actul sexual, iar al doilea motiv este pentru ca femeile vor sa-i scuteasca pe barbati de o dezamagire.
Daca aveti impresia ca orgasmul este usor de mimat, atunci aflati mai multe despre urmatoarele semne care va vor spune fara indoiala daca v-ati facut partenera fericita sau doar a mimat.
Capul clitorisului poate spune daca ea are orgasm.
Inainte de punctul culminant, capul clitorisului se retrage in pielea din jur. Daca se intampla acest lucru, atunci inseamna ca esti pe drumul cel bun si nu trebuie sa te opresti. In plus, retractia nu este numai vizibila, ci se si poate simti, asa ca o puteti face si in camere intunecate. Inainte de orgasm, ai grija sa te plasezi intr-o pozitie care sa iti permita sa ii freci clitorisul. In acest fel, vei fi in masura sa-i oferi placeri suplimentare si vei avea certitudinea daca ea are sau nu orgasm.
Respiratie rapida si batai puetnice ale inimii.
Fii atent la viteza ei de respiratie si la bataile inimii. Daca acestea nu se schimba, cel mai probabil ea a mimat orgasmul. In momentul in care, inainte de orgasm bataile inimii se intensifica iar respiratia devine mai adanca si trupul ei se misca spontan dintr-o parte intr-alta, este clar ca ea este pe culmi.
Buze rosii:
Te intrebi pe care dintre buzele ei ar trebui sa le vezi rosii? Raspunusul este amandoua: atat buzele de pe fata, cat si buzele vaginale, adica labiile. Amandoua se umfla usor si devin rosii in timpul unui orgasm.
Contractii musculare vaginale:
Acesta este indicatorul cel mai de incredere, care arata faptul ca are orgasm si este aproape imposibil de falsificat. In timpul orgasmului, o femeie are de la 3 pana la 10 contractii musculare vaginale, dintre care primele sunt cele mai puternice. Aceste contractii strang penisul intr-un mod in care ar fi greu de ignorat.

pa, pa.

1 răspuns:
Alte răspunsuri