| anonim_4396 a întrebat:

Cadouri, lucruri traznite, declaratii de dragoste, lucruri personalizate...happy pentru persoana iubitahappycum ii aratati persoanei de lg voi k o >iubyti?

8 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Si eu ma gandeam tot la un dans oriental :X:Xlaughing
oare ma uit prea mult la clona?laughinglaughinglaughing

succes

| rozalia25 a răspuns:

Incerca un dans oriental din buric (sunt lectii pe youtube).

| Instinkt a răspuns:

Smplu il saruti cu pasiune si ii spui cal iuvbesti

| cyufulyky a răspuns:

Scriei...in fata blokului cu vopsea [daca esti atat de trasnita]...ca-l iubesti... sau perosnalizeaza-ti un tricou cu voi doi :X fa-ti un tatoo cu numele lui sau ca-l iubesti...

sau cel mai simplu spune-i ca il iubesti at cand simtit asta...

| cyufulyky a răspuns:

Spune-i*

| Cozminel a răspuns:

Nujtiu... o partide de sex...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chestia cu tatuajul nu cred ca e o idee prea buna sincer laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca asta e ceea ce cauti.
Cele mai frumoase declaratii de dragoste : http://www.cadouridedragoste.ro/declaratii-de-dragoste.php
si carti personalizate cu declaratiile respective:
http://www.cadouridedragoste.ro/......tru-ea.php