| cosm1n_9149 a întrebat:

Cand ai spus cuiva ultima data Te Iubesc?

45 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Acum 4 ani când aveam deja un an şi jumătate împreună. Două luni mai târziu ne-a despărţit geografia.

| Alisa a răspuns:

Aseara.

| catthshshshs a răspuns:

Ii spun fiecare zi asta prietenului meu.Si el imi spune la felwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Zilnic zic : te iubesc!

| Rukhsandra a răspuns:

Ieri noapte cand am iesit dupa mess si iubitul meu mi-a zis noapte buna si ca ma iubeste si eu i-am zis ca-l iubesc si i-am urat vise placute :X

| VodkaCoca a răspuns:

Anu trecut prin septembrie, fostului meu cu care am stat 2 ani si 6 luni si l'am iubit cu adevarat a fost spus din inima dar de multe ori nu e suficient un simplu te iubesc, ca sunt doar 2 cuvinte, trebuie si fapte sa demostrezi la accea persoana, oricum a fost primul baiat la care am zis te iubesc, prima data i-am zis dupa un an si 4 luni ca atunci m-am culcat cu el prima data, simteam inainte ceva pentru el ii vroeam binele eram atasata de el, si nu imi place sa zic te iubesc doar sa arunc 2 vorbe, de atunci nu mai cred in dragoste adevarata.

| madagascar a răspuns:

Prietenului meu

| madagascar a răspuns:

Am uitat sa spun cand, acum vreo 2 zile cred

| albastrel a răspuns:

Acum vreo 2-3 zile... spun foarte des TE IUBESC :plove struck

| StaRmAgiC a răspuns:

Baiatului care am tinut mult la el."fostul"

Acum un an de ziua indragostitilor.

A fost primul "te iubesc" spus din inima.

| Andreia1 a răspuns:

Hm cam acum 2 ani laughing))

| LoveForShania a răspuns:

Atunci cand cineva mi-a zambit cu dragoste! Cand am simtit ca iubesc! In ziua de astazi multi zic,, Te iubesc''. cu nepasare!
Putini spun,, Te iubesc'' cu sinceritate si chiar ce simt!

| SweetPrinces a răspuns:

Azi dimineata happy

| SweetPrinces a răspuns:

Iam spus si acum 10 secunde ca e langa mine laughing)

| DeeDee28 a răspuns:

Azi, tuturor prietenelor mele happy

| SnicK a răspuns:

Acum 3 secunde, calculatorului.

| evoke a răspuns:

Azi:X Prietenului meu:X

| bblock69 a răspuns:

Azi dimineata...

| Katherine † Pierce a răspuns:

Acum 5 minutehee hee

| gagica a răspuns:

Acum 2 ore si 20 min in urma big grin

| kennyisdead a răspuns:

Seara trecuta :X

| meyryi a răspuns:

Iubitului meu acum cateva minute

| M3ntosana a răspuns:

Acum 1 o luna 2 happy

| cornculapte a răspuns:

Nu am spus-o niciodata serios. In gluma doar. Poate suna aiurea, dar nu am simtit-o pana acum si decat sa spun ceva de care nu sunt sigura sau care e minciuna, mai bine tac. Nu sunt genul de persoana care dupa o saptamana de relatie ii spune celuilalt 'te iubesc'. Mi se pare ca sunt 2 cuvinte destul de mari. happy

| cosm1n_9149 explică:

Eu nici nu mai tin minte cand am spus asta ultima data. straight face

| cosm1n_9149 explică:

Un Te Iubesc nu e greu de zis, e greu de simtit si aratat. pana la urma conteaza si vorbele dar mai ales faptele.
Mie unul imi este foarte foarte greu sa zic aceste doua cuvinte fara ca sa le simt cu adevarat.
Multumes mult pentru raspunsuri, sunteti grozavi!

| anonim_7506 a răspuns:

Nu spun asta foarte des, dar da i-am spus sotului meu aseara

| Pământul a răspuns:

Marţea trecută.

| love4u a răspuns:

Ieri dupa-amiaza, cand am iesit cu prietena in oras.

| katyy_5873 a răspuns:

Ieri