| Melinaaaa a întrebat:

Cand am facut prima data sex cu prietenul meu am fost virgina chestia a fost ca pe mine nu m-a durut sau usturat prea mult el zice ca a intrat prea usor si are banuile ca nu am fost. De ce oare nu prea am simtit dureri si a intrat " usor " cum spune el?

15 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Ce mai conteaza? Bucura-te ca nu te-a durut! Daca iubitul tau are banuieli de genul asta inseamna ca nu aveti destula incredere unul in altul si ca relati avoastra e prea subreda.

| Bocanila a răspuns:

Tu nu ai simtit nimic deoarece el are penisul mic. Ar trebuii sa incerci cu altcinevahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Probabil că erai foarte excitată şi atunci vaginul era bine lubrefiat ( deci erai foarte "udă" la "piersicuţă" ) şi atunci alunecarea/penetrarea a fost uşoară, sau ( poate ) că el are penisul cam micuţ...

Oricum, ar trebui să te BUCURI că nu te-a durut aproape deloc!

Iar dacă el are deja dubii în privinţa virginităţii tale, atunci NU te merită!

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Sincer, tu chiar nu stii de ce?

| Azµre a răspuns:

Ai fost excitată!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ori e elastica ori de la alte chestii, totusi spovedeste-te

| Larisssaa a răspuns:

Pentru că a lui a fost prea mică.winking

| Nelamuritul a răspuns:

Ori el are aia mica, ori tu ai fost foarte emotionata si excitata si nu prea ai mai simntit durerea asa tare.Presupun.

| hotdesire a răspuns:

Tu ai avut orgasm? e mult mai important acest aspect decat ca, in mod evident, el o are micawinking

| Teooooooo a răspuns:

Are puta mica, probabil si daca 'te-ai pregatit' (degetica) inainte...

| RKA a răspuns:

Pune-l sa ia niste viagra laughinglaughinglaughing

| Wtt a răspuns:

rolling on the floor))) Doamne si cat ma mai poate amuza intrebarea asta, scumpo, n-ai simtit nimic ca mama natura a fost cam zgarcita cu el.
si daca nu e asa.
Fiecare femeie reactioneaza diferit..pe altele le dor. pe altele nu thinking da in mare parte trebuie sa aiba baiatu ce-ti baga( scuza-mi expresia) ca sa simti ceva laughing!

| StefanutzuCris a răspuns:

Pentru ca a lui o fi fost prea mica

| StefanutzuCris a răspuns:

Poate ca a lui o fi fost prea mica

| RDavid15 a răspuns:

Spune-i sa se masturbeze mai des laughing))