| anonim_4396 a întrebat:

Cand am fost la bal era un baiat foarte interesat de mine..De atunci a trecut o luna jumate si acum 2 zile m-am intalnit cu el in masina el salutandu ma.L-am intrebat cine ca nu imi puteam aminti si a spus ca st din liceu atingandu mi fata.A 2 zi mi-a cerut nr de tel si m-a intrebat unde stau. Stam in aceeasi zona deci ne am decis ca vom iesi pe afara.Nu am avut prieten niciodata.In aceea zi m-a imbratisat.Am devenit un pic obsedata de el fiind foarte dragut si am inceput sa simt ceva dar nu dragoste ci interes.M-a rugat sa iesim azi afara mai pe seara dar ai mei nu ma lasa sa ies seara afara.Am vazut cum si-a pus poza cu una sarutandu -se. Deci. in ziua de azi nu mai exista nimeni serios? Nu stia cat de mult imi pasa de niste lucruri marunte. Sa cred ca am fost eu de vina ca nu am putut iesi si am pierdut ocazia?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oricine isi poarta un interes anume si nu poti spune ca vei intalni om serioswinking pentru ca toti au secrete

| MihaelaDart a răspuns:

Tu ai spus-o ca este primul prieten din viata ta, deci nu-t poti face o parere de pe acum precum toti sunt la fel. Esti la varsta cand nu trebuie sa te arunci in bratele primului venit, mai bine cunoaste mai multi si astfel ii cunosti mult mai bine. Nu le da semne ca ii placi, nu le permite saruturile sau mangaierile, astfel de vor lua ca o fata naiva si se vor juca dupa bunul plac.
Ok, primul care ti-a iesit in calea ta nu a fost sa fie unul serios. Va veni un altul cand va fi sa fie. Nu toti baietii/barbatii sunt neseriosi. Exista destui care vor sa-si faca o relatie pe termen lung, trebuie numai sa stii sa ii cauti si sa stii tu de altfel sa fi tare pe situatie si sa nu dai totul din prima, astfel vei ramane cu un gust amar in gura pentru o perioada.
La respectivul lasa-l, daca te place, sincer nu si-ar pune pe facebook sau pe orice alt site de socializare iubitele pe care le are. unul serios nici nu s-ar arunca la pipaieli fie pe fata sau alta parte a corpului, saruturi sau astfel de jocuri... Dupa cum ai spus... e unul dintre tipi care sare din floare in floare, mai afemeiat cum s-ar zice, asta nu e potrivit sa ii dai sansa. Nu e ultimul baiat de pe pamant, mai sunt si alti frumosi cat si cu mai multa minte decat el.

Fii tare pe tine si fruntea sus!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da ai pierdut ocazia scuza-ma dar orice baiat normal la cap nu sta dupa o fata care trebuie sa ceara permisiunea lu mami sa iasa pe afara, mai ales daca e interesat doar de sex, dar cum ai ajuns tu in masina lui? cum ati reusit sa va intalniti exact acolo

| neutrino a răspuns:

In primul rand ca el si-a pus poza aceea crezand ca asa impresioneaza fetele fara multa minte, si iata ca a avut dreptate. In al doilea rand, nu poti cataloga pe cineva ca e neserios, pe motivul unei poze nevinovate, si in plus voi doi nici macar nu sunteti impreuna. Usurel cu pretentii absurde si gelozie prosteasca.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru neutrino):

Excelent spus, adevarul pe fata, acum fata va boci

| LoveSleep a răspuns:

Tipu ăsta, neutrino. știe ce zice.

| Lawliet14 a răspuns:

E o poza nevinovata si nu stii cum a gandit cand a postat-o, cauta-l! Te place.

| frostxtq a răspuns:

Nu gandi asa, daca nu ai putut sa iesi odata si el a trecut la o alta fata, atunci uita-l. E posibil sa fi facut asta doar ca sa iti arate ce pierzi, poate poza respectiva e veche si vroia sa vada cum reactionezi. In orice caz, nu il mai cauta, lasa-l sa te caute el si cand o s-o faca fii indiferenta dar politicoasa ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Daca aminteste ceva de poza respectiva spune-i ca nu ai vazut-o happy

| NoName0x0 a răspuns:

Daca simteai "interes" pentru el de ce sa fi afectata?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru NoName0x0):

Nu sti ca fetele sunt pe sistemul lasa-ma imi place ahh?

| NoName0x0 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu are nici o treaba "sistemul" de care zici cu ceea ce am intrebat eu anterior, scuza.ma ca iti zic dar asta e parerea mea! Si vezi ca si eu sunt fata laughing))