| Melora a întrebat:

Cand am fost la spital, era acolo un doctor care se uita insistent la mine si asa parca era pierdut. L-am mai intalnit odata la mall si tot s-a uitat insistent la mine, cand m-a vazut a devenit parca mai aerian si zapacit, si-a intors capul dupa mine si eu dupa el. Parea foarte tanar(maxim 30 de ani ii dau). Problema e ca nu l-am mai vazut din vara si mi-as dori foarte mult sa-l vad din nou. Am o colega care s-a dus la spital si am intrebat-o daca l-a vazut si a spus ca da, dar culmea ca la ea nu s-a uitat asa cum s-a uitat la mine. Cum sa fac sa-l revad? Crede-ti ca l-am atras intr-un fel? Fara jigniri si batai de joc, va rog!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce varsta ai, e nebun dupa tine

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Auauauaua ala vrea sa iti rupa pasaricaaa auauauaua

| neutrino a răspuns:

Vezi cand este de garda si mergi ...la urgente.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi la spital, il cauti si-i spui ca esti atrasa de el.

| Lawliet14 a răspuns:

Pai daca are maxim 30 nu e nicio problema, daca tu n-ai vreo 15 cumva.

| frostxtq a răspuns:

Poti sa mergi la spital si sigur il vei intalni din nou, insa depinde ce varsta ai. Daca ai sub 15 ani, las-o balta si uita-l. Este un om cu scoala si va stii sa te manevreze cum vrea, probabil vei suferii.

| NoName0x0 a răspuns:

Poate ti se pare... De ce dracu sa.l revezi? :O

| captivOnline a răspuns:

Depinde cati ani ai... nu vreau sa iti dau panic dar daca esti mica ( ~15 ani) sau mai mica cine stie, poate esti a lui si acum normal ca e zapacit cand te vede laughing
E doar o teorie si trebuie tratata ca atare.

Scuzati greselile gramaticale de rogoare.

| Melora explică (pentru captivOnline):

Ce vrei sapui prin „esti a lui"?

| TPUuser199 a răspuns (pentru Melora):

Adica fata lui/copilul lui. cred ca la asta s`a referit rolling on the floor) laughing))))))

| Melora explică (pentru TPUuser199):

Si eu tot la asta m-am gandit, dar nu sunt ruda cu el.

| TPUuser199 a răspuns (pentru Melora):

Eh spunea si el la caterinca. :d pana la urma ai mai luat legatura cu el? Sau l.ai mai vazut?

| Melora explică (pentru TPUuser199):

Se pare ca s-a mutat la mine in zona happy parca l-am vazut ca venea de la magazin si semana exact cu el. P.S: Scuze ca am raspuns asa tarziu doar ca nu intru asa de des pe TPU.