| Sckizia a întrebat:

Cand cineva intreaba" cum stai cu dragostea?" se refera daca ai iubit sau daca se da cineva la tine sau ce?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa stie daca ai o relatie stabila

| LaLaura a răspuns:

Buna.
In principiu cel care intreaba ( intrebarea asta e pusa de baieti) se refera daca ai iubit, deoarece vrea sa iti faca ochi dulci.

| RAY a răspuns:

Logic daca iubesti, esti intro relatie, dragostea e iubire nu sex, una e cand faci dragoste alta cand faci sex ce naiba, daca te intreaba cineva i spui bine, n-am pe nimeni, sunt solo, caut pe cineva asta atrage atentia daca te place cineva nu o spune la oricine

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai degraba daca ai relatii sexuale si daca esti multumit de viata sexuala.

| Emilian65 a răspuns:

Cine te intreaba asa, se refera la ambele variante.

| minrest a răspuns:

Asta este o intrebare care se pune numai la caterinca. Este un mod de a tachina pe cineva, nu e o intrebare serioasa. Zi buna.

| mont a răspuns:

Ambele.

| NoName0x0 a răspuns:

Si una si alta!

| LMN22 a răspuns:

Daca ai iubit.