| amalia_4709 a întrebat:

Cand eram la o petrecere un baiat din liceu cu mine a venit si sa asezat langa mine. apoi a vrut sa ma sarute.venea usor p langa buzele mele.:X apoi l-am sarutat si eu.fiind prima data nu prea am stiut cum. dar m-am descurcat.imi placea cum se juca cu limbutsa lui la mine in gura:X.eu il plac. apoi m-a mai sarutat de mai multe ori. deci intrebarea este.:ar fi bine sa fiu impreuna cu el? contez pe voi.desigur si funda

7 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Ii dau dreptate lui drAn3. Sa fim seriosi " ar fi bine sa fiu impreuna cu el? " Nu vad ce-ti imaginai ca o sa iti raspundem noi la intrebarea asta. Faci ce vrei tu, asta nu e o problema la care ai nevoie de un sfat, mai ales ca detaliile precedente au fost egale cu 0.

| ionika17 a răspuns:

Daca v-a placeti de ce nu?! Nu mai sta pe ganduriwinking

| Kid_2271 a răspuns:

DAA lol nu te mai gandi de 2 ori

| resp3ct a răspuns:

De ce nu?
Daca ai avut curajul sa il saruti.winking

| ame_3387 a răspuns:

Asta poti decide doar tu happy

| drAn3 a răspuns:

JIZAZ CRAIST!?!
tu ne intrebi pe noi ce anume vrei tu?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai tu stii!