| FairPlay a întrebat:

Cand este recomandat ca un baiat sa isi inceapa viata sexuala, si daca incepe mai devreme sau mai tarziu ce efecte apar?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca incepe mai devreme inainte sa aiba 18 ani se spune ca poate avea probleme cu organismele corpului sa nu se dezvolte bine dar cred ca e minciuna iar daca incepe mai tarziu nu are nimic, important e sa isi inceapa viata sexuala dupa 18 ani asa e indicat din punct de vedere psihic.

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Un baiat cat mai tarziu, nu este o gluma
Cu totzii stim bine ca baietii se dezvolta mai greu ( si ma refer la encefal)
daca o face la 17/18 ani si lasa fata gravida, Ce va face? Va fugi de responsabilitate sunt sigura, uite daca are o prietena seriosa baiatul avand macar 25 de ani e totul ok
pa, pa

| paynehunter a răspuns:

Pai nu stiu ca faci sex sau te masturbezi, fizic e acelasi lucrulaughingpsihic e diferenta

| Dwmytrytza a răspuns:

Personal am observat ca baietii nu prea tin cont de la ce virsta incep ei viata sexuala...Pentruca in ziua de azi cu orice baiat nu ai vorbi (majoritatea)si ajungi la oare care subiect Sexual nu exista nici o surpriza din partea lor...adica nu ma mir daca imi spune ca deja au facut-o. Ce efecte apar orice efect nu ar aparea pe baieti putini iy intereseaza, atita timp cit stiu ca au avut placeri. Si da sigur ca un baiat mai greu se dezvolta decit fetele si atunci ei daca incep viata sexuala de la o virsta pina la 18 ani atunci dar fata nu va trebui sa fie (normal)mai mica deci automat ajungem sa ne gindim deja si de la ce virsta ar putea sa inceapa viata sexuala fata. Oricum nu cred ca ar trebui sa ne grabim in relatie cu SEX-ul avem timp pentru toate.