| anonim_4396 a întrebat:

Cand este urmatorul sfarsit de lume? laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| quest_6999 a răspuns:

Cand se va destepta romanul! si cand in Romania o s-o ducem bine atunci va veni sfarsitul lumii!

24 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Zilele astea, după unii! Alții indicau altă dată mai îndepărtată. Discută și cu B & B, că dacă se mai merge pe aceiași linie, nu mai apucăm sigur Sfârșitul Lumii, că murim mai repede!

| unknow a răspuns:

Cand l`o stabili ala`, ...ala mah, ciumpalaku` ala,. care l-a stabilit si pana acumlaughingrolling on the floor

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pai trebuia sa murim acum pe 21 mai, dar cica s-a amanat pana pe 21 octombrie, pentru ca sau gasit niste motive foarte intemeiate big grin happy

Elena Udrea nu a ajuns preşedinte
Dinamo Bucureşti nu s-a calificat încă în Liga Campionilor
Nu suntem în 2012
Nu s-a terminat "Tânăr şi Neliniştit"
Nu s-a terminat sezonul la RoBotzi
Prima finală Steaua - Dinamo după 21 de ani s-a jucat abia pe 25 mai.
Acum că a divorţat, Arnold Schwarzeneger are destul timp să salveze lumea

| AndutzaAndu a răspuns:

2012, nu știu pe care dată.

| poliku a răspuns:

Pe triburile.ro tocmai au decis sa sfarseasca lumea 3 rolling on the floor

| Comeandtellmesomething a răspuns:

In 2012 dar, poate pana atunci ma calca masina

| nicaruaga a răspuns:

Cand se termina narcisa salbatica. pentru ca atunci o sa se sinucida de suparare toate femeile, iar dupa cateva luni cand barbatii o sa se sature de masturbare sau sa f*** cadavre.se vor sinucide si ei

| Alișa00000000000 a răspuns:

Cica pe 21 dec la ora 11 si ceva [2012]straight face.dar eu nu cred astalaughing))))).asa au zis si atunci de constantin si elena ...eu consider ca numai Dumnezeu stie cand murim.nu niste oameni simplii

| nimiiiiiic a răspuns:

Sa stii ca asta ma intreb mereu laughing. Dar, daca ar durea prostia i-ai vedea p'aia de la TV intinsi pe jos. Anyway, o sa tot murim in prostie pana va veni sfarsitul cu adevarat. happy

| pisoias a răspuns:

Nu stiu dar daca vrei pot sa-l intreb cand va veni.

| MaditsSaaa a răspuns:

Prin 2012.
iar murimhee hee daca n-am murit...nici eu nu mai stiu de cate ori.

| WayToManySuckers a răspuns:

Chiar acum, ai vreun cutit la indemana?
Sau dal naibi, hai sa sarim pe geam, eu stau la parter laughinglaughinglaughing

| NevastuicAaA a răspuns:

Pe 21 decembrie 2012.laughing

| Lilly_5848 a răspuns:

Deja a venit sf lumii ca am intrat in criza laughing

| diavolita_4468 a răspuns:

Cand ne vine ceasullaughing

| BaddGirrl a răspuns:

Ma fratilorlaughing! cica murim in 2012 pe data de 21 decembrie la ora 7 seara (atunci incepe filmu la cinema "2012"IAR VOI CREDETI CA MURIN rolling on the floor)") LOOOLrolling on the floor

| Serena1993 a răspuns:

2012.
iar trebuie sa-mi sun neamu,sa-mi trimit de n'spe mii de ori porcii pe Marte, sa-mi pregatesc racheta, si iar sa fiu dezamagitastraight face

| BlueR a răspuns:

Ai o bere pentru intrebarea asta! laughing

| Raluca27 a răspuns:

Cica in 2012 murim iarlaughing

| unbaiatanonim a răspuns:

Pe 32 luna asta.

| emosoul a răspuns:

31 februarie 2012winkinglaughing

| emosoul a răspuns:

31 februarie 2012laughing

| contele_2851 a răspuns:

In 2012 si la ora mortiilaughing funda?

| deya_5170 a răspuns:

Pe 12.12. 2012