| cosmin986522 a întrebat:

Cand faci sex e bine sa dai mai tare sau nu?laughingCum le place fetelor?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu cat mai tare cu atat mai bine

| Prezidentul a răspuns:

Dai tare, sa te tina minte.

| Emilian65 a răspuns:

La inceput o iei mai incet. Daca vezi ca nu-i place ritmul, incepi sa dai mai tare.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu, nu e bine sa faci "mai tare" ea nu va simti decat durere, e bine sa fii mai tandru.

| DonaldTrump a răspuns:

Da, eventual sa o lovesti cu un bici ceva, pana vezi ca te implora sa te opresti.

| Kyubii a răspuns:

Ne place să ne simțim bine, nu să ne doară și să nu putem să mai stăm jos după aia.
Că vorba aia. "dacă după o partidă tu ai terminat și ea nu, atunci nu tu ai f*** pe ea, ci ea pe tine!"

| Coquina a răspuns (pentru Kyubii):

Serios? laughing
nu mai stiu cum sa se consoleze inaptele astea folosite doar pentru sex...

| Suck a răspuns (pentru Coquina):

Tie cum iti place? Mai tare, mai des?

| Coquina a răspuns (pentru Suck):

Ti-ai pus maieu pe tine ca ai vazut ca nu-mi place sfarcul gol fara par pe el?
imi place...parul de pe piept sa fie tare si des.
dar am eu pentru tine destula blana pubiana...hai sa te fac barbat.
tie cum iti place? mai tare, mai des? de 3cm, 5cm?

| Suck a răspuns (pentru Coquina):

Am păr pe cur daca te intereseaza... pentru tine l-am lasat sa creasca.

Parul pubian inca nu mi-a ceescut dar promit ca tu vei fi prima care afla de cresterea acestuia.

| Coquina a răspuns (pentru Suck):

L-ai lasat sa creasca acolo sa pari inca barbat cand ti-o iei in fund?
nice try.

| Suck a răspuns (pentru Coquina):

Hmm asta da mod subtil de a-mi propune sa-ti arat curu.

| Coquina a răspuns (pentru Suck):

Tremur de nerabdare sa-ti vad fundul, atat de tare, incat mi se falfaie.

| Suck a răspuns (pentru Coquina):

Tremuratul e de la orgasm... daca ti-l arat o sa-ti dai ochii peste cap.

| Coquina a răspuns (pentru Suck):

Chiar acum i-am dat peste cap si iti zic gemand: "consoleaza-te in continuare".

| Suck a răspuns (pentru Coquina):

Se vede ca ai crescut cu daravela in brate spunandu-i "mama"

| Coquina a răspuns (pentru Suck):

Nu, ea a crescut in bratele mele spunandu-mi Godmother.
btw, fii original si nu mai folosi aceeasi replica de 2x, padawane.

| Kyubii a răspuns (pentru Coquina):

Și totuși de doar bărbații să termine, iar noi ca femei să fim doar folosite cum ai zis tu?

| Coquina a răspuns (pentru Kyubii):

De ce?
de inapta ce esti.

| Kyubii a răspuns (pentru Coquina):

Eu vorbesc la general, tu de ce vorbești de mine din moment ce nici măcar nu ști cine sunt?

| Coquina a răspuns (pentru Kyubii):

Pentru ca ai dat un citat.
cele care dau citate automat le aproba si se regasesc in ele.

| Kyubii a răspuns (pentru Coquina):

Wow, ce argument inteligent! :-))
Nu-mi mai bat capul, că o fac degeaba!

| Coquina a răspuns (pentru Kyubii):

Mai bine, save yourself.
ca daca te iau la bani marunti, dai in sindromul shutdown.

| redy04 a răspuns (pentru Coquina):

Tu din ce familie de puscariasi ai mai rasarit? laughing Nu raspunde, era retorica intrebarea.

| Kyubii a răspuns:

Așa. și ca bărbat. câți se chinuie să o ajute și pe ea să termine?

| AdiIancu a răspuns:

Asteapta sa incepi viata sexuala si o sa iti dai seama singur. Depinde de tine, de partenera, de felul cum o faceti, unde etc. O sa prinzi repede pe parcurs pentru ca nu se planifica nimic. Totul decurge de la sine