| Lauraelena1998 a întrebat:

Cand iti introduce ginecologul ceva nu te excita?

9 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Cum sa te exciti ma la ginecolog? laughing Tu crezi ca esti in filme porno?

| Mussette a răspuns:

Depinde si la ce te gandesti cand ai zis "iti intoduce ginecologul ceva" smug poate ajungi si la orgasm.
Daca medicul e femeie, poate ajungi la concluzia ca esti lesbi. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo, ba da, la culme. Ultima data am stat vreo 2 ore in cabinetul sau. M-a regulat pana n-am mai stiut de nimeni.
Cred ca o sa scriu o carte la un moment dat "Primul meu ginecolog - calea spre homosexualitate".
Oh, ar fi un best seller.

| Happyjump a răspuns:

Langa ușa se aud urlete, zici ca se regizeze un film porno, abtine-te si tu, mai ales daca esti însotita de cineva.

| MidnightR a răspuns:

Eventual ai si orgasm.
Ce impresia ai da tu daca ai incepe sa te exciti exact acolo.
Te abtii si tu macar pana ajungi acasa.

| Skilline2012 a răspuns:

Da. O sa ai si orgasm. Dar incearca sa nu faci si tu ca celelalte... unele tipa ca disperatele.

| emmaemilia a răspuns:

Nu, te exciti cand faci sex, nu cand esti la ginecolog

| emmaemilia a răspuns:

Incearca sa te abtii!

| zerro17 a răspuns:

Incerc sa mi dai seama cate din raspunsuri sunt pe bune laughing